Produkter
Totalt antall treff i produkter:
Trykk for flere produkter.
No products were found.

EIMEALT håndlaget curtido 390 ml

Curtido er en salvadoransk versjon av coleslaw laget med fint strimlet kål, rødløk, gulrot, oregano og fersk chilli.  Dette er en «må-prøve» rett. Curtidos historie er knyttet til pupusas, som er nasjonalretten i El Salvador, men du curtido passer fint der du ellers ville brukt coleslaw eller sauerkraut.

  • Naturlig holdbarhet

  • Lettere fordøyelig

  • Næringsstoffer som er mer tilgjengelig for kroppen

  • Smaksrikt tilbehør til brød og middag

Les merVis mindre
kr 199.00
På lager
Merke:
Beskrivelse

Beskrivelse

Curtido serveres mest tradisjonelt med pupusas, som er små maiskaker fylt med kjøtt, bønner, ost eller en kombinasjon av alle tre. Curtido balanserer den stivelsesholdige kaken og rik fylling, noe som også gjør den til en flott fylling for tacos - spesielt stekt fisk.


Ingredienser

Kål, løk, gulrot, chilli, havsalt, krydder. Oppbevares kjølig. Inneholder levende melkesyrebakterier. Fermentert uten startkultur.

Oppbevares kjølig. 

Nettoinnhold 390 ml


Næringsinnhold 

Pr. 100 g
Energi 89 kJ/ 24 kcal
Fett 0,1 g
- hvorav mettet fett 0,0 g
Karbohydrater 3,7 g
- hvorav sukkerarter < 0,1 g
Protein 1,0 g
Salt 1,0 g

Les merVis mindre
Produktdetaljer
224116

ean13
7090044610078
Produktomtaler

Legg til en produktomtale

  • Kvalitet:
Beskriv produktet med korte, enkle ord
Last opp bilde(r) - valgfritt:
Slipp bilder her, eller trykk for å velge et bilde.
Kanskje liker du også
kr 389.00
A. Vogel Molkosan er en naturlig fermentert mysedrikk med høyt innhold av L(+)-melkesyre. Den støtter en sunn tarmflora, fremmer fordøyelsen og kan bidra til bedre balanse i mage og tarm – helt uten tilsetningsstoffer.
Sist vist

Meny

Innstillinger

Du må logge inn først

Logg inn